Polityka Prywatności

 1. Informacje ogólne:
  1. Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne, bezpłatne i bezterminowe
  2. W celu świadczenia usługi pozyskuje się od zainteresowanych adresy e-mail
  3. Każdy zapisany podmiot ma możliwość usunięcia swoich danych
 2. Proces rejestracji
  1. Usługa świadczona jest wyłącznie osobom zarejestrowanym
  2. W sekcji „Zapisz się do newslettera” należy w formularzu wpisać swój adres e-mail, zaznaczyć checkbox „Znam i akceptuję politykę prywatności” a następnie kliknąć przycisk „Zapisz się”
  3. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Aby potwierdzić rejestrację należy w niego kliknąć.
  4. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość potwierdzająca rejestrację
 3. Proces usuwania zarejestrowanych danych
  1. Aby usunąć swój adres e-mail należy Kliknąć w link przesłany w wiadomości powitalnej lub dowolnej wiadomości która została przesłana przez usługę „Newsletter”
  2. Na wyświetlonej stronie należy kliknąć w przycisk potwierdzający usunięcie.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Salon kosmetyki profesjonalnej PureBeauty – Sylwia Pichlak z siedzibą we Wrocławiu, ul. Śrutowa 14 lu. 2
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
 • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.