Makijaż permanentny

Ważne informacje dotyczące MAKIJAŻU PERMANENTNEGO !! Proszę o zapoznanie się z nimi.

KOREKTA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO (wykonana w naszym Salonie):

✔ Korekta brwi, ust, kresek do 4-6 tyg od pierwszego zabiegu w przypadku pełnopłatnego zabiegu – bezpłatna

✔ Korekta zapłacona, przełożona przez klientkę- 50pln,

✔ Korekta dodatkowa do 6 tygodni od ostatniego zabiegu- 150pln,

✔ Korekta dodatkowa do 3 miesięcy-200 pln,,

✔ Korekta 1-1.5 roku- 50% obecnej ceny całkowitej,

✔ Korekta do 2 lat- 70% obecnej ceny całkowitej.

* dotyczy to ceny regularnej. Przy cenie promocyjnej cena korekty ustalana jest odrębnie.

UMÓWIONY TERMIN NALEŻY POTWIERDZIĆ ZADATKIEM w wysokości 30% stałej ceny

Zadatek jest jedyną formą potwierdzającą wcześniej umówiony termin.
Zadatek jest odliczany od pełnej kwoty zabiegu.
Jest on płatny zaraz po ustaleniu terminu. Okres oczekiwania na wpłatę: do 2 dni roboczych.
Przyjmuję płatność w salonie lub na konto.

Jeśli zadatek nie zostanie uiszczony w terminie 4 dni roboczych, termin przepada.

Zadatek przepada w przypadku nie odmówienia wizyty. Ustalony termin zabiegu strony mogą jednorazowo przełożyć bez konsekwencji jednak nie krócej niż 48 godz. przed zabiegiem na okres nie dłuższy niż 2 miesiące, w szczególnych przypadkach Salon zastrzega sobie możliwość zmiany terminu w czasie krótszym niż 24 godziny po rozmowie z klientem i obopólną zgodą. Zadatek również przepada, jeżeli okaże się, że masz przeciwwskazania do zabiegu( dokładnie zapoznaj się z przeciwwskazaniami zanim umówisz wizytę).

W przypadku odmówienia wizyty poprzez osobę wykonującą zabieg, zadatek zwracany jest w kwocie, w jakiej został wpłacony.

Rozumiem, że mogą wydarzyć się różne sytuacje losowe, możesz przełożysz wizytę nie później niż 48h przed datą zabiegu, inaczej zadatek przepada.
Numer konta wysyłam wiadomością SMS.

Przeciwwskazania :

  • Ciąża, karmienie piersią (znieczulenie, barwniki, stres, leki przeciwwirusowe, infekcje)Infekcje. Należy odczekać min 2 miesiące.
  • Nieustabilizowana cukrzyca (problem z krzepliwością krwi, zaburzenie percepcji odczuwania, skłonności do infekcji)
  • Nowotwór (przy odpowiednim poziomie leukocytów). U chorych na nowotwory, w wyniku chemioterapii jest większa podatność na infekcje, gorsze gojenie ran i możliwość słabszego przyjęcia się barwnika w skórze.
  • Leki i używki rozrzedzające krew.Leki sterydowe (6 miesięcy po odstawieniu leków) Naskórek po sterydach jest cienki, a naczynia krwionośne rozszerzone
  • Odżywki do rzęs/ brwi (1-2 mies.po odstawieniu). Odżywki są zazwyczaj na sterydzie. Naczynia krwionośne są rozszerzone.
  • Przedłużone rzęsy. Możliwość m.in. uszkodzenia naturalnych przy przemywaniu oczu.
  • Powiększone usta w czasie do 4 tygodni wstecz. Podrażnienie, opuchlizna, zaburzenie naturalnego kształtu.Botoks. 4 tygodnie po ostrzykiwaniu. Zaburzenie mięśni mimicznych twarzy.
  • Łuszczyca. Znaczne prawdopodobieństwo nieprzyjęcia pigmentu. Możliwość wywołania dodatkowych ognisk zapalnych.
  • Zabiegi z zakresu medycyny/chirurgi estetycznej (plastyka powiek, lifting), blizny. możliwość pracy po 6 mies.
  • Opryszczka. Tendencja do opryszczki przy pigmentacji ust jest wskazaniem do zażywania heviranu (200mg) 3dni przed i po zabiegu.
  • Nieustabilizowane choroby tarczycy. Przy chorobach tarczycy lub jej braku zwiększone prawdopodobieństwo szybszego wyłuszczenia pigmentu.
  • Problemy z krzepliwością krwi (hemofilia). Zwiększone prawdopodobieństwo rozlania pigmentu. Utrudniony proces gojenia.
  • Epilepsja. Możliwość wywołania napadu padaczki poprzez stres.
  • Stany zapalne skóry Infekcja, wykwit lub wyprysk w miejscu wykonywania. Możliwość rozprzestrzenienia zmian skórnych.
  • Kuracja retinoidami, izotretynoiny, tetracykliny(Roaccutane, Differin, Izotek, Axotret, Curacne, Aknenormin itd. Możliwość pracy po okresie ok 6 miesięcy.
  • Intensywna opalenizna. Zaburzenie prawidłowej oceny tonacji naskórka
  • Przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ)Przyjmowanie antybiotyków, sterydów i leków antydepresyjnych.
  • Nie przyjmujemy leków przeciwbólowych co najmniej tydzień przed zabiegiem.
  • Uczulenie na metale, kosmetyki, farby do włosów.Uczulenie na lidokainę, epinefrynę, tetrakainę (znieczulenie jak u dentysty)
  • Picie ziół w herbatach, zażywanie tabletek ziołowych. Dziurawiec, czystek, krwawnik itd. Picie i przyjmowanie jakichkolwiek ziół należy zaprzestać minimum miesiąc przed zabiegiem
  • Zaawansowany trądzik, również różowaty.Skłonność do bliznowców, blizn.Atopowe zapalenie skóry.
  • Świeża henna w przypadku makijażu permanentnego brwi.
  • Wiek poniżej 18 lat.
  • Przyjmowane antybiotyki – najlepiej odczekać od nich miesiąc (2 tyg to minimum) – ponieważorganizm nadal jest osłabiony, a wpływ antybiotyków na przyjmowanie się pigmentu jest nieznany(może się gorzej przyjmować ).
  • Menstruacja- ze względu na silniejszy ból.Skóra jest wtedy wrażliwsza, szczególnie kilka dni przed okresem.
  • Posiadanie starego makijażu permanentnego. Proszę o informację, konsultację lub zdjęcie. Nie pokrywam, bez wcześniejszego powiadomienia mnie, starych makijaży permanentnych

♦♦♦

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi ma na celu poprawienie ich obecnego wyglądu, a co za tym idzie nadanie nowego wizerunku. Permanentne brwi pozwalają na zagęszczenie łuku brwiowego, wyregulowanie jego kształtu i grubości. Zabieg nadaje twarzy świeżego, młodego i bardziej wyrazistego wyglądu.

Przed zabiegiem

Zaleca się nie wykonywanie żadnych zabiegów na brwiach przez okres miesiąca przed planowanym zabiegiem. Naturalny kolor i układ brwi umożliwia dobór odpowiedniego pigmentu do jej naturalnego wyglądu. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich.

W przypadku, kiedy skóra jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, zaś na skórę zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę bądź ampułkę. Skórę zbyt tłustą należy oczyścić. Polecane jest wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra brwi stanie się gładka i nawilżona.

Skóra, która została przygotowana w taki sposób lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu brwi mają intensywny kolor, nawet w przypadku wykonania makijażu bardzo delikatnego. Jest to naturalny efekt po zabiegowy i nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni pigment pracuje w skórze i złuszcza się, wybijając około połowy koloru.

Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie, szczególnie przez pierwsze kilka dni. Absolutnie nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddana zabiegowi w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż te, które zostały zalecone przez linergistkę. Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.

Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Jeśli klientka nie będzie dostosowywała się do powyższych zasad, mogą wystąpić odbarwienia.

♦♦♦

Makijaż permanentny oczu

Idealnie podkreślone oczy świadczą o wyglądzie całej twarzy. Nadają jej temperamentu, blasku i wyrazistości. Idealnie podkreślone oczy nadają twarzy temperamentu, blasku i wyrazistości. Niestety natura nie zawsze umożliwia nam podkreślenie cech naszej twarzy. Opadające powieki, małe oczy i inne mankamenty bardzo często nie pozwalają na wykonanie idealnego makijażu.

Technika mikropigmentacji polega na wyrysowaniu kreski powyżej linii rzęs. Ma to na celu podkreślenie pożądanego kształtu i poprawienie intensywności tęczówki oka. Poza możliwością nadania głębi spojrzeniu można również skorygować kształt oka, w przypadku asymetrii lub dysproporcji.

Kreski na powiekach są bardzo kobiece i można je polecić każdej pani niezależnie od wieku. Dzięki nim można uzyskać efekt liftingu, uniesienia zewnętrznych stron oka oraz nadać im bardzo intrygującego wyglądu.

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu należy zadbać o to, by skóra powiek była właściwie nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, nawet, gdy był wykonany makijaż delikatny. Nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do połowy barwy wyjściowej.  Przez kilka dni po wykonanym zabiegu, miejsca poddane pigmentacji należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra po pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie zaleca się korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie wolno stosować cieni i tuszu do rzęs. Krem, który poleci linergistka trzeba wklepywać w odległości 0,5–1cm od kresek. Jeśli powyższe zasady nie będą przestrzegane, mogą wystąpić odbarwienia.

Makijaż permanentny ust

Makijażem trwałym można powiększyć usta, skorygować ich asymetrię i dysproporcję między górną a dolną wargą, jak również nasycić je pięknym kolorem. Kontur ust z plastycznym cieniowaniem jest doskonałym sposobem na uwydatnienie kobiecych ust. Jeśli zaznaczamy kontur kolorem, który wybrałyśmy na całą pigmentację, wówczas efekt będzie naturalny. Można również obrysować kontur o 2-3 tony ciemniejszym kolorem z podobnej gamy kolorystycznej, wówczas pięknie zaznaczymy usta.

Przed zabiegiem

Przez 3 dni przed planowanym zabiegiem, należy koniecznie, wręcz obowiązkowo, przyjmować tabletki HEVIRAN (2 razy dziennie). Jest to preparat przeciwwirusowy, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek należy przyjmować po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem pojawił się ten problem, zabieg powinno się wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego zagojenia się opryszczki.

Bardzo istotne jest, aby usta przed zabiegiem były nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Można wykonać kilka zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów. Dzięki nim skóra stanie się wygładzona i nawilżona. Tak przygotowana skóra ust lepiej wchłonie pigment i pozwoli na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym usta będą bardziej pełne i wyraziste.

Przed zabiegiem

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, nawet, gdy był wykonany makijaż delikatny. Nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do połowy barwy wyjściowej. Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie. Absolutnie nie wolno moczyć,  trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.

Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Przed i po posiłkach usta powinny być dezynfekowane (dotyczy to zwłaszcza ust skłonnych do opryszczek lub infekcji). Niestety, w przypadku nie przestrzegania zasad, mogą wystąpić odbarwienia.

Biotatuaż – tatuaż biologiczny

Tatuaż biologiczny różni się od tradycyjnego tym, że po 2-5 lat samoistnie zniknie. Nie pozostawi tym samym po sobie żadnego śladu czy jakiejkolwiek blizny. Jeżeli jednak uznamy po kilku latach, że chcemy jeszcze go mieć przez następne lata, wzór można odświeżyć, przedłużając tym samym jego obecność . Możemy tak długo go odnawiać jak mamy ochotę.

Zabieg tatuażu biologicznego przebiega podobnie do zabiegu tatuażu tradycyjnego, używany jest natomiast inny sprzęt, który wprowadza barwnik bardzo płytko. Najważniejsze są jednak barwniki wykorzystywane w tatuażu biologicznym, mają one zupełnie inny skład, który powoduje, że nie integrują się z naszym organizmem. Barwniki cały czas są traktowane jak ciało obce, dzięki czemu systematycznie są przez organizm wypychane, aż do całkowitego ich usunięcia. Trzeba jednak pamiętać przy wyborze wzoru, że taki tatuaż powoduje pewne ograniczenia. Nie jest możliwe wykonanie wielu kolorów, sugerujemy by tatuaże były czarne, wtedy wyglądają najładniej, a sam obraz musi być bardzo prosty. Najładniej wyglądają proste literki lub wzory typu tribal. Zabieg wykonujemy w miejscowym znieczuleniu, by był komfortowy dla naszych Klientek i Klientów. Podobnie jak w tradycyjnym tatuażu najpierw rysujemy na wybranej części ciała wzór i po jego akceptacji przystępujemy do zabiegu właściwego.

Tatuaż Biologiczny powinien być wykonany aparatem z elektronicznie ustawioną głębokością nakłucia igły, wtedy zapewni nam równomierne zapuszczenie barwnika. Barwniki stosujemy bardzo wysokiej jakości, takie jak do makijażu permanentnego, by ustrzec się przed uczuleniem na nie. Są one zdecydowanie droższe od barwników stosowanych w tatuażu trwałym. Aparat, środki, igły, oraz to, że zniknie nam po kilku latach, składają się na wyższą cenę takiego tatuażu

Przeciwwskazania do wykonania biotatuażu:

Zabiegi są możliwe tylko u osób zdrowych. Z zabiegów należy zrezygnować w przypadku inf. górnych dróg oddechowych, gorączki, cukrzycy, chorób serca, krwi (hemofilia), skłonności do tworzenia się blizn i keloidów, chorób nerek, chorób skóry (bielactwo, łuszczyca) oraz ciąży i laktacji. W przypadku wykonywania zabiegów w okolicy oka przeciwwskazaniem do zabiegu są stany zapalne spojówek i oka oraz jaskra. W razie silnych alergii wskazane jest przeprowadzenie testu skórnego. Wykonanie zabiegu nie jest możliwe u osób przyjmujących następujące leki: sterydy, antybiotyki, leki p/zakrzepowe i p/depresyjne.

Porównanie biotatuażu z tatuażem:

Biotatuaż

  • barwnik mineralny
  • barwnik wprowadzony w warstwę naskórka na głębokość 0,3 – 0,8 mm
  • utrzymuje się około 2 – 5 lat, po czym blednie i znika

Tatuaż

  • barwnik syntetyczny
  • barwnik wprowadzony w skórę na głębokość 0,8 – 1,4 mm
  • trwały

Usuwanie makijażu permanentnego/tatuażu:

medyczną i umiejętnościami tatuowania. Preparat wprowadzamy w miejsce niechcianego tatuażu za pomocą urządzenia, maszynki do tatuażu, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu. Cząsteczka preparatu , po wprowadzeniu do skóry wiąże się z pigmentem, po czym pigment zostaje „wyrzucony ze skóry” – barwnik wychodzi stopniowo na powierzchnię skóry. Świeżo po zabiegu na poddanym terapii fragmencie skóry tworzy się strup, Metoda jaką Państwu proponujemy jest SKUTECZNIEJSZA I BEZPIECZNIEJSZA od tradycyjnego laserowego usuwania tatuażu, mniej bolesna, szybsza, TAŃSZA, a co najważniejsze jej SKUTECZNOŚĆ szacowana jest na 92 %. Preparat, którym usuwamy tatuaże w naszym gabinecie, został przebadany i sprawdzony juz w 1996 roku, jest w 100% bezpieczny dla zdrowia oraz dopuszczony do obrotu NA CAŁYM ŚWIECIE. Dostęp do preparatu mają tylko i wyłącznie osoby po specjalistycznym szkoleniu z wiedzą który po pewnym czasie sam odpada, odkrywając w miejscu starego tatuażu zaczerwienioną część skóry. Miejsce po usuniętym tatuażu przez kilka tygodni należy pielęgnować za pomocą specjalnego kremu ochronnego , który otrzymają Państwo po zabiegu w naszym gabinecie. Długość terapii uzależniona jest od wielkości i głębokości tatuażu. Istnieje możliwość usunięcia tatuaży nieprofesjonalnych (np. więziennych), wykonanych atramentem lub innym nieprofesjonalnym barwnikiem.

DLACZEGO TA METODA JEST LEPSZA OD METODY LASEROWEJ ? Laser to wiązka światła, która rozbija cząsteczki pigmentu na mniejsze(przy powtarzaniu zabiegu), pomagajac naszemu organizmowi pozbyć się pigmentu ( przez układ krwionośny, limfatyczny itd… czyli wewnętrznie, nasze ciało musi walczyć ze zmniejszonymi cząsteczkami pigmentu i stopniowo wyrzucać je z różnych warstw skóry). Rzadko kiedy tatuaż zostaje usunięty w całości, LASER NIE USUWA WIELU KOLORÓW w całości(np.zielony,niebieski), bardzo często pozostawia nieładne blizny. Zabieg jest bolesny. Promieniowanie jest niebezpieczne dla oczu, dlatego ta metoda nie jest polecana do usuwania tatuażu w obrębie oczu (makijaż permanentny brwi, zbyt wyjechane kreski na powiekach itp.).

Metoda , którą Państwu proponujemy jest bezpieczniejsza i skuteczniejsza – tatuaż zostaje usunięty przez aplikacje preparatu do tatuażu, dzięki czemu pigment wyrzucany jest na zewnątrz skóry, tworzy się strup, który po jakimś czasie odpada wraz z „wyciągniętym pigmentem”. Według większości dermatologów ta technika jest o wiele bezpieczniejsza, a ryzyko, że na miejscu tatuażu pozostaną blizny jest bardzo małe.Nie ma znaczenia jaki kolor jest do usunięcia jak w przypadku lasera. Istnieje możliwość usunięcia nieprofesjonalnych tatuaży np. więziennych.

Rodzaje pigmentacji:

Makijaż ust z wypełnieniem

W trakcie zabiegu makijażu ust z wypełnieniem, pigmentacji poddawana jest cała powierzchnia ust. 

podkreślając nie tylko kontur, ale całą barwę ust. Zabieg jest idealny dla Pań, które mają swoje usta bardzo wąskie, którym w pewnym wieku kolor ust zlewa się z karnacją. Poprzez makijaż permanentny mogę zniwelować drobne niedoskonałości, nadać ustom idealny kształt, sprawić by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne. Usta uzyskują intensywniejszy od naturalnego kolor z efektem optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż ust z cieniowaniem

W trakcie zabiegu makijażu ust z cieniowaniem, pigmentacji poddawany jest kontur ust z częściowym wypełnieniem czerwieni wargowej.  Wygląda bardziej naturalniej niż sam kontur.
Kontur ust podkreśla się zgodnie z ich naturalnym kształtem oraz  wycieniowuje się je w 2/3 wysokości. Można ewentualnie troszeczkę je poszerzyć rysując kontur poza granicami warg. Zabieg jest idealny dla Pań, które mają swoje usta bardzo wąskie, którym w pewnym wieku kolor ust zlewa się z karnacją. Poprzez makijaż permanentny mogę zniwelować drobne niedoskonałości, nadać ustom idealny kształt, sprawić by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne.

Dzięki cieniowaniu, usta można uczynić bardziej wyrazistymi i pełniejszymi. Podobnie jak zabieg makijażu permanentnego ”kontur ust„, „kontur ust z cieniem” nie zastępuje tradycyjnego makijażu dziennego.

Makijaż ust, kontur

W trakcie zabiegu, pigmentacji poddawany jest kontur warg. Kontur ust podkreśla się zgodnie z ich naturalnym kształtem, można ewentualnie troszeczkę je poszerzyć rysując kontur poza granicami warg. Zabieg jest idealny dla Pań, które mają swoje usta bardzo wąskie, którym w pewnym wieku kolor ust zlewa się z karnacją. Poprzez makijaż permanentny mogę zniwelować drobne niedoskonałości, nadać ustom idealny kształt, sprawić by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne.

Makijaż ust lip-light

W trakcie zabiegu rozświetlamy obszar ponad konturem ust uzyskując bardzo naturalny efekt ich powiększenia. Ta nowatorska technika umożliwia również optyczne skorygowanie zmarszczek wokół ust. 

Makijaż powiek górnych – zagęszczenie rzęs

W trakcie zabiegu makijażu górnej powieki, na linii rzęs górnej powieki wykonywana jest cieniutka kreska optycznie zagęszczająca linię rzęs.

Makijaż powiek górnych – kreska dekoracyjna

W trakcie zabiegu, na linii rzęs górnej powieki wykonywana jest kreska dekoracyjna. Ma ona zdecydowanie bardziej wyrazisty charakter, jest grubsza, często wykraczająca poza zewnętrzny kącik oka, może być lekko wywinięta ku górze. 

Makijaż powiek wake-up

W trakcie zabiegu rozświetlamy obszar tuż nad górną powieką, co optycznie powiększa i „ożywia” oko. 

Makijaż powiek dolnych

W trakcie zabiegu makijażu powiek dolnych, na linii rzęs dolnej powieki wykonywana jest cieniutka kreska subtelnie podkreślająca kształt oka. 

Makijaż brwi metodą cieniowania

W trakcie zabiegu makijażu brwi pigmentacji poddawana jest cała powierzchnia łuków brwiowych. 

Technika ta polega na lekkim cieniowaniu lub pełnym wypełnieniu barwnikiem łuku brwiowego. Zapewnia całościowe pokrycie kolorem skóry, odpowiednie dla rzadkich lub jasnych brwi. Efekt końcowy porównywalny jest do zabarwienia skóry henną. Metoda skierowana jest do Pań z częściowym lub pełnym brakiem owłosienia. Za pomocą tej metody można wykonać również makijaż ust oraz powiek.

Makijaż brwi metodą włoskową / piórkową

W trakcie zabiegu makijażu brwi metodą włoskową pigmentacji poddawana jest cała powierzchnia łuków brwiowych. Specyfika metody włoskowej polega na pigmentowaniu brwi zgodnie z ich naturalną linią oraz kierunkiem porostu, w sposób imitujący autentyczne włoski. Efektem tego rodzaju pigmentacji jest rysunek do złudzenia przypominający naturalne owłosienie łuków brwiowych. Metoda ta, polecana jest przede wszystkim przy gęstych i nieregularnych brwiach.

Około 4 tyg.- 6 tygodni po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Pierwsza korekta jest wliczona w cenę zabiegu, pod warunkiem, że zostanie wykonana najpóźniej 6tygodni po zabiegu. Termin korekty jest rezerwowany bezpośrednio po zabiegu.

Jeżeli obowiązkowa korekta nie zostanie wykonana w odpowiednim czasie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za efekt końcowy i trwałość makijażu.